Obchod
Milan Korytko KORYTKO
Maloobchod s pohonnými hmotami
- Obec
- Dargov
- Od roku
- 1993
- IČO
- 33 154 945
Milan Korytko KORYTKO
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 61 Dargov
- Na trhu od
- 11. januára 1993
- IČO
- 33 154 945
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.30)
- Maloobchod s pohonnými hmotami
Podnikanie v číslach
- 33
- rokov na trhu
- 1993
- rok vzniku
- 38
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Milan Korytko KORYTKO
Milan Korytko KORYTKO – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dargov. Podniká od 11. januára 1993.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maloobchod s pohonnými hmotami“ (47.30). Predmet podnikania tvorí 38 položiek, napríklad staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a podddodávok, sprostredkovanie obchodu,veľkoobchod-staveb.,vodoinštal. a práca s videokamerou.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Milan Korytko KORYTKO
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 33 154 945
- Dátum vzniku
- 11. januára 1993
- Miesto podnikania
- 076 61 Dargov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trebišov, vložka č. 811-2611
- Sektor (ESA 2010)
- Zamestnávatelia
- Odbor (SK NACE 47.30)
- Maloobchod s pohonnými hmotami
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Milan Korytko KORYTKO zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 38 položiek.
-
Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a podddodávok
-
Sprostredkovanie obchodu,veľkoobchod-staveb.,vodoinštal., kúrenár. a plynáren.materiál a náradie
-
Práca s videokamerou
-
Výroba hotových jedál a polotovarov
-
Sprostredkovateľská činnosť
-
Maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
Zobraziť všetkých 38 položiek predmetu činnosti
- Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a podddodávok
- Sprostredkovanie obchodu,veľkoobchod-staveb.,vodoinštal., kúrenár. a plynáren.materiál a náradie
- Práca s videokamerou
- Výroba hotových jedál a polotovarov
- Sprostredkovateľská činnosť
- Maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- Predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovanie po triedu * * *
- Pohostinská činnosť
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
- Činnosť botanických a zoologických záhrad a prírodných rezervácií
- Prevádzkovanie nevýherných hracích automatov
- Manikúra, aplikácia a modelovanie umelých nechtov
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Upratovacie a čistiace práce
- Poskytovanie úverov nebankovým spôsobom
- Manipulácia s nákladom, preklad nákladov
- Sprostredkovanie v oblasti dopravy - Služby dopravných agentúr
- Finančný leasing
- Záložne
- Výroba štrku z prírodného kameňa, drvenie kameňa
- Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
- Prípravné práce pri dennej technickej údržbe pracovných a poľnohospodárskych strojov (čistenie, umývanie)
- Výroba zámkov a kovania
- Pílenie, ťažba, spracovanie dreva
- Činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamná a propagačná činnosť
- Rganizovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných a športových podujatí
- Prevádzkovanie sauny, solária, fitnescentra
- Vedenie účtovníctva
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Murárstvo
- Wellness masérske služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Milan Korytko KORYTKO?
Miesto podnikania je v obci 076 61 Dargov.
Čím sa Milan Korytko KORYTKO zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maloobchod s pohonnými hmotami“ (47.30). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a podddodávok; sprostredkovanie obchodu,veľkoobchod-staveb.,vodoinštal.; práca s videokamerou; výroba hotových jedál a polotovarov.
Aké je IČO – Milan Korytko KORYTKO?
IČO je 33 154 945.
Odkedy podniká Milan Korytko KORYTKO?
Podnikanie začalo 11. januára 1993. Na trhu pôsobí 33 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.